KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12577423

nr 1257 7423

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Kvinna på bänk. Ram med riksvapnet. Monogramsignatur 1907. Signerad. Motivet: 24x30 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 27 maj 2019
kl 20:23:24

27/5 15:50:33 1      350 kr
27/5 19:36:19 2      Vinnande bud