KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12577423
nr 1257 7423
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Kvinna på bänk. Ram med riksvapnet. Monogramsignatur 1907. Signerad. Motivet: 24x30 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 maj 2019
kl 20:23:24
27/5 15:50:33
350 kr
27/5 19:36:19